Posted By Michał Posted On

Płyty stropowe

Ostatnio miałem ciekawe zadanie. Zrobić filmy dronem, które ukazują firmę produkującą między innymi płyty stropowe kanałowe. Ktoś by mógł powiedzieć beton nie jest wdzięcznym „modelem” zarówno dla zdjęć jak i dla filmów, ale z góry można było zaprezentować jak dużo jest to firma, same produkty stanowią dla drona niemalże małe plamki, ale z góry widać remontowane hale, park maszynowy i transportowy i nie tylko.

Płyty stropowe kanałowe i inne prefabrykaty

Ważne było również ukazanie, że nie mamy do czynienia z firmą, która ma jeden mały węzeł i produkuje płyty stropowe kanałowe czy inne na małą skalę. Warto było podkreślić, że za firmą stoi nie tylko tradycja, ale i spory potencjał produkcyjny. Mówimy o formie Elbet z Konieczna, która od lat produkuje prefabrykaty dla budownictwa mieszkaniowego. Wytwarza niemal wszystkie elementy konstrukcyjny budynków od wspomnianych płyt stropowych, poprzez ściany, balkony czy schody.

płyty stropowe

Firma działa na terenie świętokrzyskiego i województw sąsiednich, ale prefabrykaty z Konieczna są elementem konstrukcji budynków w całej Polsce, a nawet poza jego granicami. Chociaż ludzie coraz częściej stawiają na drewno to jednak domy murowane są nadal niekwestionowanym liderem.