Posted By Michał Posted On

Absorbery

Dron to dziś powszechna nazwa, ale czy wiesz co to są absorbery ? Pewnie nie, więc dziś przybliżę Ci ten temat, z pomocą firmy Toners. To niewielkie urządzenie wykorzystywane do polepszenia akustyki pomieszczeń. Eliminują zbyt długi pogłos, fale stojące czy echo łopoczące w szerokim zakresie częstotliwości. Cechuje je wysoki współczynnik pochłaniania dźwięku.

Ponadto posiada optymalną grubość względem wielkości pomieszczenia. Warto zadbać, aby nie była zbyt gruba w niewielkich pomieszczeniach, czy zmniejszają wielkość pokoju. Nie bez znaczenia jest łatwość montażu. Dzięki pomocnym wskazówkom łatwo zamontujesz je czy to na ścianie, czy na suficie.

absorbery

Jeśli zdecydujesz się na samodzielny montaż docenisz solidne wykonanie i estetyczny wygląd pomieszczenia akustycznie wygłuszonego. Nie bez znaczenia jest tkanina spełniająca wymagalne standardy. Jeśli chcesz podnieć poziom akustyki zadbaj o materiały lepszej jakości. Sekretem jest ułożenie tkanin i ich różnorodna wielkość. Ułożone blisko siebie dają większą szczelność.